وبسایت معاونت امور دانشگاهی مجتمع

پاویون مرکزی

ساختماني پاویون مرکزی در سال 1352 بنا نهاده شده و داراي مساحت تقريبي 3600 متر مربع بوده و از دو بال شرقي و غربي كه هر يك از بالها از سه طبقه تشكيل يافته اند مي باشد. سه طبقه بال شرقي مخصوص دستياران و کارورزان خانم و سه طبقه بال غربي مخصوص اساتید، دستياران و کارورزان آقا مي باشد. این پاویون در مجموع دارای 107 اتاق مي باشد. در این پاویون به 800 نفر از اساتید، کارورزان و دستياران تخصصي و فوق تخصصي امکانات رفاهی ارائه میگردد. وسایل گرمايشي و سرمايشي پاويون شوفاژ و كولر مي باشد و در تمامي طبقات سرويس هاي بهداشتي موجود بوده و اتاقها نيز مجهز به حمام مي باشند.

 

 

خدمات رفاهی كه در اين قسمت به فراگیران و اعضای هیئت علمی ارائه می گرديد عبارتند از:

 

ارائه سرویس جهت انجام کشیک اعضای هیئت علمی و فراگیران

امکانات پرینت و خدمات کپی: دو دستگاه پرینتر و همچنین خدمات تکثیر جهت کپی مقالات با قیمت مصوب و سهمیه مشخص مهیا می باشد.

 

قرائتخانه: قرائتخانه با ظرفیت 64 نفر طبق آیین نامه مصوب شورای آموزشی مجتمع جهت استفاده فراگیران موجود می باشد.

 

امکانات سرو غذا: سرویس تغذیه ای در چهار غذاخوري مجزا جهت آقايان و خانم ها ارائه می گردد. ساعت صرف صبحانه از ساعت 6 تا 8:30 صبح، نهار از ساعت 12 لغايت 14 و شام نيز از ساعت 8 تا 9شب مي باشد.

 

نمازخانه: در طبقات سوم شرقي و اول غربي به طور مجزا جهت خانم ها و آقايان موجود مي باشد.

 

سالن ورزشي: دارای 150 متر زيربنا بوده و داراي امكانات بدنسازي، Tread Mill، پينگ پنگ، كيسه بكس، بارفيكس، دوچرخه ثابت، فوتبال دستی، اسکی فضایی، قایق رانی، استپر، فيله كمر، دستگاه نشانه روي، طناب و باسکول مي باشد. روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از بطور بسیت و چهار ساعته مخصوص دستياران خانم و بقيه روزها مخصوص دستياران آقا مي باشد.

 

اتاق كامپيوتر و اينترنت: هفت دستگاه كامپيوتر جهت استفاده فراگیران در طبقات اول و دوم با امکان اتصال به اينترنت پر سرعت به صورت 24 ساعته مهيا مي باشد. همچنین تمامی اتاقها و فضاهای ساختمان جهت استفاده از کامپیوترهای شخصی، مجهز به 6 دستگاه آنتن  wireless جهت استفاده از تببلت، گوشی و رایانه های شخصی می باشد.

 

اتاق میکروسکوپ: جهت استفاده دستیاران برخی گروهها برای دیدن لام های آزمایشگاهی.

 

کمد جهت قراردادن وسایل شخصی:

دریافت و تحویل روپوش فراگیران و هیئت علمی جهت شستشو

 

 

 

بوفه پاويون: یک بوفه اختصاصی همه روزه از ساعت 8 صبح لغايت 9 شب جهت استفاده فراگیران مهیا گردیده است.