وبسایت معاونت امور دانشگاهی مجتمع

کمیته تحقیقات دانشجویی

 

  • مسئول دفتر: دکتر مهسا عباس زاده
  • رشته: متخصص بیماریهای داخلی
  • مرتبه علمی: استادیار

 

دانشجویان گرامی، کمیته تحقیقات دانشجویی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) جهت پیشبرد فعالیت های پژوهشی در مجتمع آمادگی خود را جهت هر نوع همکاری پژوهشی اعلام می دارد.
اهداف اصلی این کمیته تقویت توان پژوهشی دانشجویان و راهنمایی و معرفی آن ها به بخش ها و مراکز تحقیقاتی مجتمع در فیلد پژوهشی متناسب پتانسیل ها و علایق پژوهشی آن ها می باشد.

 

برای رسیدن به اهداف فوق این کمیته تحت نظارت دفتر توسعه تحقیقات بالینی مجتمع، در زمینه های زیر فعالیت می کند:

 

1) برگزاری کارگاه های پژوهشی: لینک برنامه کارگاه های حضوری در سال ۱۳۹۸ در انتهای صفحه آورده شده است. هم چنین این کمیته در نظر دارد جهت تسهیل دسترسی به کلاس ها و متریال آموزشی لازم در زمینه پژوهش، برخی کارگاه های پژوهشی پایه ای مانند پروپوزال نویسی، spss، مقاله نویسی و … را به صورت فایل های مجازی آماده کند که پس از آماده شدن، این کارگاه های مجازی در این صفحه قابل دسترسی می باشند.

 

2) شناخت پتانسیل ها و علایق پژوهشی دانشجویان و راهنمایی ایشان جهت مشارکت در فعالیتهای پژوهشی بخشها و مراکز تحقیقاتی مجتمع در فیلد پژوهشی مناسب

 

3) مشاوره پژوهشی با کارشناسان دفتر توسعه تحقیقات بالینی مجتمع

 

جهت شروع همکاری می توانید فرم همکاری اولیه دانشجویی را از لینک ضمیمه دانلود و تکمیل نمایید و فرم تکمیل شده را به مسئول دفتر توسعه تحقیقات بالینی مجتمع تحویل دهید.

به علاوه جهت تعیین وقت مشاوره حضوری با مسئول کمیته تحقیقات دانشجویی به مسئول دفتر توسعه تحقیات بالینی مجتمع مراجعه فرمایید.

 

دانلود ها: